Akademia Zdrowego Odżywiania i Odchudzania

Akademia Zdrowego Odżywiania i Odchudzania 

"Odchudzanie przez zdrowe odżywianie"

 

Chcesz zrzucić kilkanaście kilogramów?

Poznać małe triki, które dają duży efekt w odchudzaniu?

Nie wiesz gdzie kryją się pułapki, które uniemożliwiają zrzucenie wagi?

Nie masz czasu lub ochoty na ćwiczenia?

Chcesz dowiedzieć się, ile lat ma od środka Twoje ciało?

Ten kurs jest dla Ciebie.

Proponujemy:

  • 12 tygodni razem z nami
  • 12 tematow z dziedziny zdrowego odżywiania i wellness, min. dowiesz się dużo o podstawowych składnikach odżywczych, witaminach, minerałach, nauczysz się odchudzać ulubione dania, poznasz wiele zdrowych przepisów, dowiesz się jak być zdrowym, walczyć z cellulitem i nadwagą, sprawdzisz czy potrzebujesz ćwiczyć, nauczysz się czytać etykiety i robić mądre zakupy - co tydzien nowa wiedza i ciekawostki do zastosowania!

Czeka Cię:

  • nauka zdrowego stylu życia i odzywiania na bazie najnowszech badań
  • metamorfoza Twojej lodówki 
  • cotygodniowa analiza składu ciała profesjonalnych analizatorem 
  • doping i motywacja
  • wspaniała zabawa, super efekty i super nagrody!

Rozpoznamy Twoje potrzeby i dobierzemy Ci odpowiednią dietę i/lub metodę odchudzania. 

Tylko u nas masz kilka metod do wyboru. Otrzymasz indywidualne wsparcie i pomoc. 

W trakcie kursu zyskasz wiedzę i poczucie pewności siebie, co pomoże Ci zdrowo i trwale stracić zbędne kilogramy oraz nauczysz się, jak zdrowo się odżywiać. 

Kurs pomoże Ci schudnąć, poczuć się lepiej, zminić złe nawyki żywieniowe na właściwe ułatwiające powrot do zdrowej, szczupłej sylwetki i utrzymania jej przez całe życie. 

Kurs "Odchudzanie Przez Zdrowe Odżywianie" to łatwy sposób na utratę wagi. Można w nim wygrać nagrody!

Dzięki zajęciom będzie Ci łatwiej przestawić się na prowadzenie zdrowego życia. Będziesz mógł / mogła osiągnąć rezultaty, z których będziesz dumny, z pomocą planu kontroli wagi opracowanego specjalnie dla Ciebie przez Twojego osobistego trenera wellness oraz psychologa, który będzie wspierał Twoją motywację. Za pomocą tego programu trener ma możliwość pomóc Ci w pracy nad osiągnięciem Twojego celu utraty wagi oraz poprawienia ogólnego poczucia zdrowia. 

Zajęcia prowadzą: 

  • Anna Kuczkin - psychodietetyk z ponad 15 letnim doświadczeniem
  • Marlena Zagórnik - specjalista ds. zdrowego odżywiania i odchudzania, instruktor (fitness, aqua fitness, nordic walking i odnowy biologicznej), załozycielka Dotyk Natury Day Spa w Hajnówce, terapeuta SPA specjalizująca się w zabiegach i kuracjach wyszczuplających

Dlaczego kurs działa?

Największym wyzwaniem, związanym z kontrolowaniem wagi, jest zachowanie motywacji. Nasz kurs to inspirujący i przyjemny sposób na osiągnięcie wyznaczonego sobie celu. W trakcie cotygodniowych spotkań  poznasz różnych ludzi: zarówno tych, którzy uczestniczą w kursie po raz pierwszy, jak i doświadczonych weteranów, kontynuujących z powodzeniem swój program kontroli wagi. Wszyscy inspirują się i wspierają nawzajem, bo łączy ich wspólnota celów.

Co dzieje się w trakcie spotkań?

Na cotygodniowych spotkaniach,  dowiesz się wszystkiego, co powinieneś wiedzieć, by schudnąć z powodzeniem.

Uzyskasz ważne informacje na wiodący w danym tygodniu temat oraz cenne wskazówki od swojego osobistego trenera. Rolą trenerów jest wspieranie i motywowanie uczestników.

Spotkania stanowią wspaniałą okazję do wymiany przydatnych informacji, zdobycia porady eksperta oraz wysłuchania historii innych ludzi zmagających się z tym samym wyzwaniem.

Na kursie przeżyjesz fantastyczny czas, będziesz dobrze się bawił i spotykał nowych ludzi. Pamiętaj, że każda rozsądna dieta lub program kontroli wagi obejmuje także ćwiczenia fizyczne i odpowiednie posiłki. Zawsze zaleca się także skonsultowanie się ze swoim lekarzem przed rozpoczęciem programu ćwiczeń lub kontroli wagi.

Kurs Odchudzanie Przez Zdrowe Odżywianie to naprawdę przyjemny sposób na osiągnięcie i utrzymanie upragnionej wagi dzięki:

- Wsparciu ze strony osobistego trenera

- Wiedzy z zakresu zdrowego żywienia, służącej utrzymaniu długotrwałej kontroli nad swoją wagą

- Okazji do spotkań z podobnie myślącymi ludźmi

 - Inspiracji, by w miłej atmosferze osiągać pozytywne dla zdrowia efekty