slot gacor
Dotyk Natury Day Spa - masaż, kosmetyka, odchudzanie Hajnówka, 20 km od miejscowości Białowieża

Usuwanie rozszerzonych naczynek, włókniaków, prosaków i zaskórników

TERMOABLACJA

ZAMYKANIE ROZSZERZONYCH I POPĘKANYCH NACZYNEK I NACZYNIAKÓW, USUWANIE PROSAKÓW, WŁÓKNIAKÓW I ZAKSÓRNIKÓW

Termoablacja to najnowsza metoda usuwania prosaków, włókniaków, zaskórników oraz do do trwałego zamykania rozszerzonych i popękanych naczyń krwionośnych.

Wykonuje się ją przy użyciu aparatury, która pozwala ususzyć prosaki, które następnie odpadają, co pozwala skutecznie usunąć ich zawartość. Zabieg ten ma gwarantować, że skóra po nim dojdzie do siebie już po tygodniu (zakładając jednak, że pojawiające się strupki nie będą zdrapywane, prosaki nie będą usuwane na własną rękę). Metoda w 100% bezpieczna i skuteczna. Brak wyciskania i uszkadzania skóry, zachodzi proces ziarnowania naskórka i skóra goi się w sposób szybki i naturalny.

Pod powiekami masz małe białe krostki? Być może twarde w dotyku grudki znajdują się na policzkach lub skroniach? Kusi Cię, by je wycisnąć? W żadnym wypadku tego nie rób! Przyjdź na zabieg termoablacji.

Długość trwania zabiegu zależy od wielkosci powierzchni poddawanej zabiegowi. W miejscu koagulowanej zmiany może pojawić się mały stupek. Okres gojenia się trwa od 5 do 21 dni. 

Po zabiegu możliwe jest wystąpienie niewielkiego obrzęku i rumienia, stwardnienie skóry, zasinienia.6Objawy szybko ustępują.

ZALECENIA PO ZABIEGU:

  • nie drapiemy się, nie drażnimy, nie usuwamy strupków - muszą odpaść w sposób naturalny
  • przez trzy tygodnie po zabiegu nie wystawiamy na ekspozycję UV (słońce, solarium)
  • przez trzy tygodnie po zabiegu rezygnujemy na jakiś czas z sauny, basenów - wszelkich miejsc gdzie moze dojść do zakażenia skóry poprzez przerwaną ciągłośc naskórka
  • należy używać kremów z filtrem nawet podczas okresu jesienno - zimowego
  • przez trzy tygodnie po zabiegu nie należy wykonywać: peelingów enzymatycznych, peelingów chemicznych, kwasów, zabiegów chirurgicznych, mikrodermabrazji i oksybrazji

EFEKTY: trwałe usunięcie pękniętych naczynek krwionośnych, usuwanie prosaków, włókniaków i zaskórników

Przeciwwskazania: ciąża, laktacja, miesiączka, tarczyce, rozrusznik serca, metalowe elementy w organizmie, uczulenie na prąd galwaniczny, stany alergiczne skóry,  stany zapalne mieszków włosowych, grzybice, drożdżyce, choroby i wady serca, epilepsja, stosowanie maści i kremów depilacyjnych oraz peelingów chemicznych, ciężka nerwica, trądzik pospolity i różowaty, nowotwory i stany ich leczenia za zgodą lekarza, ogólne osłabienie organizmu, tendencje do tworzenia się blizn

Zabieg zazwyczaj jest wykonywany jednorazowo. Ilość zabiegów jest jednak uzależniona od problemu i wielkości zmian na skórze. Czasami zabieg nalezy powtórzyć. 

Cennik zabiegu usuwania naczynek:

do 10 minut 160zł 

do 15 minut 240zł

do 20 minut 310zł 

do 30 minut 400zł 

Ceny zabiegu usuwania prosaków, włókniaków, zaskórników: 

80zł sztuka / 160zł - 300zł większa ilość