slot gacor
Odchudzanie, wyszczuplanie - najlepsze efekty

Odchudzanie, likwidacja cellulitu, ujędrnianie, modelowanie sylwetki, rozstępy

Każdy z nas marzy o zdrowej, jędrnej i kształtnej sylwetce. Nie zawsze jednak mamy czas na regularne i żmudne ćwiczenia, a bardzo często nie pozwala nam na to również zdrowie. Jeśli Twoja walka o piękną sylwetkę nie przyniosła do tej pory zadowalających efektów, umów się z naszymi specjalistami, którzy dopasują dla Ciebie indywidualną kurację. 

Do tej pory najbardziej popularnymi zabiegiami modelującymi w naszym salonie, są niewątpliwie zabiegi: dermomasaż, masaż bańką chińską z wyszczuplającym masażem ręcznym oraz przynoszące spektakularne efekty odchudzanie "zimnym laserem".  Bezinwazyjne i skuteczne metody, które gwarantują uzyskanie dlugotrwałego efektu. 

W walce z pomarańczową skórką (cellulitem) najlepsze efekty uzyskujemy dzięki medycznie certyfikowanym urządzeniom High Tech: Masaż podciśnieniowy z Multi Mikropęcherzykową StymulacjąFala uderzeniowa BTLTecar terapia - rafiofrekwencja monopolarna BTLDrenaż limfatyczny BTL które modelują, wygładzają, wyszczuplają oraz poprawiają elastyczność skóry. Dzięki tym zabiegom cellulit zostaje zliwidowany, skóra ujędrniona a sylwetka wymodelowana.

W oparciu o wieloletnie doświadczenie, aktualną wiedzę i najnowsze technologie opracowaliśmy przykładowe programy zabiegowe - najskuteczniejsze w odchudzaniu, redukcji cellulitu i rozstępów oraz ujędrnianiu. Harmonogram zabiegów w ramach programów zawsze jest ustalany indywidualnie, stosownie do potrzeb ciała.