https://karanganbungacilacap.com/ https://ssh.baritoselatankab.go.id/images/zgacor/ https://edumatnesia.pmat.ustjogja.ac.id/demo/ slot gacor thailand
Profesjonalne oczyszczanie, odmładzanie i poprawianie owalu twarzy - kosmetyczka Hajnowka

TWARZ: oczyszczanie, odmładzanie, przebarwienia i blizny

Zapraszamy na profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne i zabiegi z zakresu kosmetyki estetycznej z użyciem najnowocześniejszej aparatury, w tym medycznie certyfikowane lasery, urządzenia do mezoterapiii mikroigłowej i igłowej, radiofrekwencja mikroigłowa.

W Dotyk Natury Day Spa oferujemy bezpłatne kosnultacje kosmetyczne, przeprowadzane przez doświadczony personel. Wykwalifikowana kosmetyczka pomoże Ci w doborze odpowiedniej serii zabiegów i pokaże jak właściwie pielęgnować skórę oraz dobierze stosowne kosmetyki. Konsultacje kosmetyczne pozwalają określić rodzaj, stan skóry i ocenić Twoje indywidualne oczekiwania oraz czas w jakim chcesz osiągnąć zamierzony efekt.

Wykonujemy również profesjonalne zabiegi dla mężczyzn, którzy także wymagają odpowiedniej pielęgnacji skóry. 

Oferujemy również atrakcyjne pakiety, tańsze od cen pojedynczych zabiegow. W ten sposób można zadbać całościowo o swoją skórę. Pakiety można znaleźdź tutaj.

Pamiętaj! idealnym dopełnieniem zabiegu w gabinecie, przedłużającym efekty jego działania, stanowi profesjonalna pielęgnacja domowa z wykorzystaniem produktów dopasowanych przez kosmetologa.

Wybierz kategorię zabiegu: