W dniu ślubu każdy z nas chce wyglądać wyjątkowo pięknie. Pragniemy, aby kazda zaproszona osoba kierowała swój wzrok w naszym kierunku. Dlatego ważnym jest, aby stosunkowo wcześnie zadbać o wygląd skóry twarzy, szyi, dekoltu i ciała. Przygotowaliśmy harmonogram wizyt w naszym salonie, które pozowlą zapiąć wszystko na "ostatni guzik". Czy warto się tak trudzić? Oczywiście, że tak! Z pewnością wynagrodzą to pamiątkowe zdjęcia i zachwyt zaproszonych gości.

6 miesięcy przed ślubem 

To dobry czas na rozpoczęcie pielęgnacji skóry twarzy, dekoltu i szyi. Zdrowa i zadbana cera to podstawa dobrego i trwałego makijażu ślubnego. Od tej chwili średnio raz na miesiąc warto poddawać się profesjonalnym zabiegom regenerującym, odżywczym i nawilżającym, bądź innym indywidualnie dobranym do potrzeb skóry. W ramach perwszej wizyty zarekomendujemy odpowiednie zabiegi do stosowania w domu. 

3 miesiące przed ślubem 

Przy dużych niedoskonałościach skóry takich jak przebarwienia, zaskórniki czy zmiany trądzikowe dobrze byłoby zastosować odpowiednią kurację pozwalającą na wyeliminowanie problemu. Jeżeli przed Dniem Ślubu istnieje potrzeba pozbycia się kulku kilogramów, można poddać się zabiegom modelującym ciało. W żadnym przypadku nie nalzeży sie odchudzać na własną rękę, ponieważ to niekorzystnie wpłynie na stan skóry, spowoduje jej osłabienie i zmęczenie. 

6 tygodni przed ślubem 

Proponujemy przeprowadzenie zabiegu oczyszczającego twarz. Jeżeli ślubna kreacja Panny Młodej ma mieć głęboi dekolt na plecach warto zdecydować się także na oczyszczane tej części ciała.

2 tygodnie przed ślubem 

Pora zadbać o poprawę stanu dłoni i stóp. Warto zrobić manicure i pedicure z masażem oraz zabiegi parafinowe. 

3 dni przed ślubem 

W celu uzyskania idealnej gładkości ciała można poddać się depilacji woskiem. Aby dodać oczom blasku należy wykonać regulację brwi i wykonać hennę. 

2 dni przed ślubem

W tym bardzo nerwowym dla Panny Młodej czasie wrto wygospodarować chwilę na relaks. Polecamy przeprowadzenie zabiegu upiększająco - relaksującego oraz ostatniego z serii na szyję i dekolt.