https://karanganbungacilacap.com/ hhttps://kemahasiswaan.universitasbumigora.ac.id/data/ https://edumatnesia.pmat.ustjogja.ac.id/demo/ slot gacor thailand
Dotyk Natury Day Spa - masaż, kosmetyka, odchudzanie Hajnówka, 20 km od miejscowości Białowieża

Maderoterapia to holistyczna terapia walki z cellulitem i tkanką tłuszczową. Doskonale wpisuje się w koncepcję pracy Salonu Dotyk Natury Day Spa, gdzie preferujemy naturalne metody leczenia i pracy z ludzkim ciałem pobudzając w dużej mierze uśpione możliwości ludzkiego organizmu do samoodnowy i samoleczenia.

MADEROTERAPIA

Maderoterapia wywodzi się z Kolumbii. Jest połączeniem drenażu limfatycznego z pracą specjalnymi drewnianymi wałkami dopasowanymi do anatomii ludzkiego ciała. Praca tymi narzędziami pozwala szybciej osiągnąć zamierzony efekt. A zatem jeżeli problem stanowi cellulit wodny, tłuszczowy, nadmiar centymetrów w obwodach maderoterapia stanowi doskonały wybór. Poprawia także krążenie. Redukuje stres i wycisza. Jest również bezbolesna, chociaż wydawałoby się to niemożliwe, gdy ujrzy się cały arsenał narzędziowy.

NA CZYM POLEGA MADEROTERAPIA

Zabieg rozpoczynamy od opracowania kątów żylnych w rejonie obojczyków, a następnie przechodzimy do głębokiego drenażu brzucha i kilkuminutowych ćwiczeń oddechowych. Jest to obowiązkowy wstęp, gdyż maderoterapia w dużym stopniu opiera się na drenażu limfatycznym. Kolejnym etapem jest rozgrzanie poszczególnych tkanek poprzez masaż na oleju. Stanowi to wstęp do pracy poszczególnymi narzędziami, które mają różny kształt, wielkość i są dopasowane do opracowywania konkretnych obszarów ciała. Z uwagi na pracę w obrębie brzucha zaleca się żeby zabieg był wykonywany przynajmniej 2 godziny po posiłku. Również wszelkie intensywniejsze zabiegi pielęgnacyjne ciała, typu peelingi są wskazane najwcześniej 2 dni przed zabiegiem.

ILE CZASU TRWA ZABIEG?

Zabieg trwa 60 lub 90 minut. Zaleca się żeby w dzień, w którym wykonany była zabieg nie pić alkoholu, unikać intensywnych ćwiczeń oraz gorących kąpieli. Wskazane jest natomiast picie dużej ilości wody.

JAKIE SĄ PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU?

Przeciwskazania stanowią: ciąża, nowotwory, stan po świeżych urazach, złamaniach, przerwanie ciągłości skóry, zakrzepy, zatory, tętniaki, problemy z krzepliwością, choroby nerek, choroby dermatologiczne, gorączka, stany zapalne organizmu, niewyrównane wady serca, choroby wirusowe, bakteryjne, grzybicze. Co istotne - zabieg jest dostosowany do indywidualnych potrzeb. Nie tylko drenuje, modeluje, ale także relaksuje i wycisza. Taki kolumbijski chillout.