TWARZ 

"ZATRZYMAĆ CZAS"

Pakiet trzech wizyty, dzieki którym zostaną spłycone Twoje zmarszczki i poprawiony owal twarzy

Upływający czas pozostawia na naszej twarzy swoje ślady. My jednak mamy na nie sposoby. Jeśli tylko chcesz pomożemy Ci spłycić Twoje zmarszczki i poprawimy owal twarzy wykonując profesjonalne, oparte na nowoczesnych technologiach, bezpieczne zabiegi. Po serii tych trzech zabiegów zauważysz ogromną różnicę w wyglądzie swojej twarzy. Docelowo oczywiście liczba zabiegów, którą powinnaś wykonać jest uzależniona od nasilenia procesów starzenia, które już nastąpiły. Wszystko opowiemy Ci podczas wizyty.

  • Oxybrazja (lub inny zabieg oczyszczający) wraz z falami radiowymi na cała twarz
  • Fale radiowe na twarz z maską z kwasem hialuronowym 
  • Mezoterapia mikroigłowa frakcyjna na cała twarz z kwasem hialuronowym lub elastyną 

399zł zamiast 600zł  


MASAŻ - PROFILAKTYKA I LEKARSTWO

 

Profesjonalny masaż wykonany przez doświadczonego terapeutę to błogosławieństwo dla Twoich pleców. Wykonywany regularnie pozwoli Ci cieszyć się wzorową sprawnością. Aby wzmocnić efekt masaży na bolące, newralgiczne miejsca zastosujemy oklejanie taśmami Kinesjology Taping. Jeżeli: często boli Cię głowa, odczuwasz sztywność karku, drętwieją Ci kończyny, masz siedzącą pracę lub bardzo stresującą - czekamy na Ciebie. Istniejemy po to, aby Ci pomóc. 

  • Do serii 10 masaży (leczniczych lub relaksacyjnych) dodajemy 2 zabiegi Kinesjology Taping (oklejanie taśmami)

500zł zamiast 600zł  


PAKIET STARTOWY - "CELLULIT STOP"

Jędrne, szczupłe uda i kształtne pośladki w 4 tygodnie. Pakiet najskuteczniejszych zabiegów wykonanych podczas jednej wizyty, które redukują a nawet usuwają cellulit i w znacznym stopniu ujędrniają skórę. Stworzyliśmy go z myślą o tych, którzy nie mogą się zdecydować na serię zabiegów zanim nie spróbują, nie przekanają się o skuteczności tych zabiegów. 

  • dermomasaż (cellulogia podciśnieniowa) na brzuch, uda i pośladki
  • fale radiowe na brzuch, uda i pośladki
  • oczyszczający seans w saunie na podczerwień

 159zł zamiast 390zł 

 Już po pierwszym zabiegu zauważysz ogromną różnicę w jakości Twojej skóry. Cellulit zostanie widocznie zmniejszony - spróbuj!!!

 PAKIET JEDNORAZOWY - NA SPRÓBOWANIE 


SUPER PAKIET W SUPER CENIE

TYLKO DLA GOŚCI, KTÓRZY SKORZYSTALI Z NASZYCH USŁUG W LUTYM

Niezwykły pakiet jednodniowy 3 w 1.  Skóra całego Twojego ciała zostanie oczyszczona, odświeżona i nawilżona, a jej koloryt zostanie wyrównany podczas bardzo przyjemnego peelingu całego ciała o cudownym zapachu arbuza lub grejpfruta. Następnie na wybraną partię ciała (brzuch i boczki, uda i boczki) zostaną przyłożone pady lipolasera, który w całkowicie bezpieczny i nieinwazyjny sposób rozbija tkankę tłuszczową. W trakcie "odchudzania zimnym laserem" oczyścimy Twoją twarz peelingiem wodno - tlenowym, tzw. oxybrazją - po zabiegu Twoja cera będzie świeża, nawilżona i wyglądająca na młodszą. 

  • Peeling całego ciała 
  • Lipolaser "odchudzanie zimnym laserem"
  • Oczyszczająca i dotleniajaca oxybrazja na twarz

 169zł zamiast 280zł 


Oferta promocyjna jest ważna w dniach 1-28 luty 2018

 

Zdjęcie: Designed by Freepik